Regular Price 5,52 € | 10,80 лв. Special Price 4,69 € | 9,17 лв. /БР.
BAUMIT GranoporTop професионална фасадна мазилка K 3.0мм, 25кг
Възможност да бъде оцветена в един от 758 цвята
Възможност да бъде оцветена в един от 758 цвята
BAUMIT GranoporTop професионална фасадна мазилка K 3.0мм, 25кг
Пастообразна мазилка на основа изкуствени смоли, еластична, водоотблъскваща, за външно полагане. Оцветява се в цветове по каталога Life с номера, завършващи на цифри от 2 до 9.
- Широк спектър от цветове
- Еластична и водоотблъскваща
- Устойчива на механично въздействие
Разход: ок. 3,9 кг/м²
Покриваемост: ок. 6,4 м²/кофа
Пастообразна мазилка на основа изкуствени смоли, еластична, водоотблъскваща, за външно полагане. Оцветява се в цветове по каталога Life с номера, завършващи на цифри от 2 до 9.
- Широк спектър от цветове
- Еластична и водоотблъскваща
- Устойчива на механично въздействие
Разход: ок. 3,9 кг/м²
Покриваемост: ок. 6,4 м²/кофа
| SKU | BM00049 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид структура | влачена |
| Камък големина | 3.0 mm |
| Разфасовка | 25 kg |
| Търговска марка | baumit |
| Цвят | бял |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00049 |
| Транспортен размер | 30 x 30 x 30 см |

