Regular Price 3,78 € | 7,39 лв. Special Price 3,02 € | 5,91 лв. /БР.
BAUMIT ProTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 7см
BAUMIT ProTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 7см
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен, устойчиви на стареене, несвиваеми, трудногорими.
Размери 50 х 100 см.
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен, устойчиви на стареене, несвиваеми, трудногорими.
Размери 50 х 100 см.
| SKU | BM00114 |
|---|---|
| Тежест | 0.4 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Коефициент - λ | 0.035 w/mk |
| Дебелина | 7 cm |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00114 |
| Транспортен размер | 7 x 100 x 50 см |

