Regular Price 16,90 € | 33,05 лв. Special Price 16,13 € | 31,55 лв. /БР.
Водоотблъскваща силиконова боя за керемиди BORO се използва за боядисване на керемиди.
Силиконова боя за керемиди BORO - Водоотблъскваща
Предназначение: Употребява се за боядисване на керемиди.
Свойства:
- Образува изключително хидрофобно покритие с водоотблъскваща повърхностна микроструктура, благодарение на която контактът на водата с керемидата е силно ограничен (водата бяга)
- Устойчива на светлина, атмосферни влияния и замърсяване
- Запазва от разрушаване керемидите при замръзване
Нанасяне: четка, шприц пистолет.
Съхнене при 20°С и 65% Н.R: 4 часа
Разреждане: с вода
Условия за нанасяне: от 5°С до 35°С. Не се допуска смесване с други аналогични продукти.
Разходна норма: 180-200 g/m2 (за пълно покриване в зависимост от основата)
Гаранционен срок: 24 месеца от датата на производство
Съпътстващи продукти: Борогрунд дълбокопроникващ.
Съхранение: от 5°С до 35°С .
Предназначение: Употребява се за боядисване на керемиди.
Свойства:
- Образува изключително хидрофобно покритие с водоотблъскваща повърхностна микроструктура, благодарение на която контактът на водата с керемидата е силно ограничен (водата бяга)
- Устойчива на светлина, атмосферни влияния и замърсяване
- Запазва от разрушаване керемидите при замръзване
Нанасяне: четка, шприц пистолет.
Съхнене при 20°С и 65% Н.R: 4 часа
Разреждане: с вода
Условия за нанасяне: от 5°С до 35°С. Не се допуска смесване с други аналогични продукти.
Разходна норма: 180-200 g/m2 (за пълно покриване в зависимост от основата)
Гаранционен срок: 24 месеца от датата на производство
Съпътстващи продукти: Борогрунд дълбокопроникващ.
Съхранение: от 5°С до 35°С .
| SKU | BORO2120005 |
|---|---|
| Тежест | 5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Разфасовка | 5 kg |
| Търговска марка | boro |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BORO2120005 |
| Цвят | керемидено червен |
| Приложение | за керемиди |
| Транспортен размер | 20 x 25 x 25 см |

