Regular Price 2,68 € | 5,24 лв. Special Price 2,46 € | 4,81 лв. /БР.
Дискът за рязане Standard for Metal реже надеждно през метал
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 1.9 mm
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 1.9 mm
Дискът за рязане Standard for Metal реже надеждно през метал
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 1.9 mm
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 1.9 mm
| SKU | BOSCH2608603400 |
|---|---|
| Тежест | 0.2 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 2608603400 |
| Вид продукт | диск за метал |
| Диаметър | 230 mm |
| Транспортен размер | 1 x 23 x 23 см |

