12,80 € | 25,03 лв. /БР.
Комплект от 5 ножа за саблен трион DeWALT DT2349-QZ с дължина 228 мм. Проектирани да осигурят бързо и ефективно рязане на дърво, дори и с пирони.
Комплект от 5 ножа за саблен трион DeWALT DT2349-QZ с дължина 228 мм. Проектирани да осигурят бързо и ефективно рязане на дърво, дори и с пирони. Изработени от висококачествена биметална стомана, тези ножове комбинират здравина и гъвкавост за дълъг живот и прецизни резултати.
Защо да изберете DeWALT DT2349-QZ?
• Агресивен ъгъл на опашката: Осигурява по-бързо проникване в материала и по-лесно рязане.
• Оптимизирана геометрия на зъбите: Намалява триенето и удължава живота на ножа.
• Незалепващо покритие: Гарантира по-гладки разрези и предотвратява натрупването на смола и други материали.
• Висока скорост на рязане: Благодарение на агресивния дизайн на зъбите и висококачествената стомана.
• Универсална съвместимост: Подходящи за повечето модели саблени триони.
Основни характеристики:
• Дължина: 228 мм
• Стъпка на зъбите: 6 TPI (зъба на инч)
• Материал: Биметална стомана
Комплектът включва:
• 5 броя ножове
Защо да изберете DeWALT DT2349-QZ?
• Агресивен ъгъл на опашката: Осигурява по-бързо проникване в материала и по-лесно рязане.
• Оптимизирана геометрия на зъбите: Намалява триенето и удължава живота на ножа.
• Незалепващо покритие: Гарантира по-гладки разрези и предотвратява натрупването на смола и други материали.
• Висока скорост на рязане: Благодарение на агресивния дизайн на зъбите и висококачествената стомана.
• Универсална съвместимост: Подходящи за повечето модели саблени триони.
Основни характеристики:
• Дължина: 228 мм
• Стъпка на зъбите: 6 TPI (зъба на инч)
• Материал: Биметална стомана
Комплектът включва:
• 5 броя ножове
| SKU | DWT-DT2349-QZ |
|---|---|
| Тежест | 0.18 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | dewalt |
| Наличност | на склад |
| Дължина | 228 mm |
| Вид продукт | комплект, нож за саблевиден трион |
| Каталожен номер | DT2349-QZ |
| Транспортен размер | 2 x 30.2 x 4.2 см |

