Електрозаварено поцинковано пано с размер на отвора 25х25мм, дължина 1.0м, ширина 2.0м. Дебелина на материала 3.0мм.
| SKU | YOTA000061 |
|---|---|
| Тежест | 3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Размер мрежа | 100x100 cm |
| Размер оплетка | 2.5x2.5 cm |
| Сечение на материала | 3.0 mm |
| Височина | 1.0 m |
| Покритие | цинк |
| Търговска марка | йота |
| Наличност | по заявка |
| Вид продукт | заварено пано |
| Каталожен номер | 61 |
| Транспортен размер | 200 x 100 x 0.8 см |

