4,25 € | 8,31 лв. /БР.
Портланд цимент Титан - 25кг.
Цимент Титан CEM II/C-M 32.5N варовиков портланд цимент, с висока ранна якост.
Основните компоненти на този цимент съгласно Стандарт БДС EN 197-1 са: портландциментов клинкер от 65 до 79 %, варовик от 21 до 35 % и допълнителни компоненти от 0 до 5 %. За регулиране на времето на свързване се добавя калциев сулфат (гипс).
Предлага се и като опакован в 25 кг торби.
Област на приложение:
- в сградостроителството - за настилки, зидария, мазачески работи и други;
- готови бетонови смеси, приготвени в бетонови центрове по БДС EN-206-1;
- не се препоръчва за направата на бетони и разтвори, изложени на агресивно химическо влияние;
- бетонни смеси, произвеждани в бетонови центрове по БДС EN 206 и БДС EN 206/NA;
- разтвори за подови замазки, произвеждани по БДС EN 13813;
- циментови стабилизации, произвеждани по БДС EN 14227-1;
Основните компоненти на този цимент съгласно Стандарт БДС EN 197-1 са: портландциментов клинкер от 65 до 79 %, варовик от 21 до 35 % и допълнителни компоненти от 0 до 5 %. За регулиране на времето на свързване се добавя калциев сулфат (гипс).
Предлага се и като опакован в 25 кг торби.
Област на приложение:
- в сградостроителството - за настилки, зидария, мазачески работи и други;
- готови бетонови смеси, приготвени в бетонови центрове по БДС EN-206-1;
- не се препоръчва за направата на бетони и разтвори, изложени на агресивно химическо влияние;
- бетонни смеси, произвеждани в бетонови центрове по БДС EN 206 и БДС EN 206/NA;
- разтвори за подови замазки, произвеждани по БДС EN 13813;
- циментови стабилизации, произвеждани по БДС EN 14227-1;
| SKU | TITAN10004 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид | 32, 5 |
| Разфасовка | 25 kg |
| Търговска марка | titan |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | TITAN10004 |
| Цвят | сив |
| Транспортен размер | 50 x 35 x 11 см |

