Regular Price 12,60 € | 24,64 лв. Special Price 10,71 € | 20,95 лв. /БР.
BAUMIT Baumacol FlexUni обогатено лепило, 25кг
BAUMIT Baumacol FlexUni обогатено лепило, 25кг
Обогатено лепило за еластично лепене по тънкослойния метод, за фаянс, теракота, естествен камък и гранитогрес, при повишено термично и статично натоварване, водо- и мразоустойчиво, за вътрешно и външно приложение, клас C2T (съгл. EN 12004).
- За гранитогрес на открито и закрито
- За фаянс, теракота и камък
- За плочка върху плочка
Разход: ок. 3 кг/м2, в зависимост от типа на плочите
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
Обогатено лепило за еластично лепене по тънкослойния метод, за фаянс, теракота, естествен камък и гранитогрес, при повишено термично и статично натоварване, водо- и мразоустойчиво, за вътрешно и външно приложение, клас C2T (съгл. EN 12004).
- За гранитогрес на открито и закрито
- За фаянс, теракота и камък
- За плочка върху плочка
Разход: ок. 3 кг/м2, в зависимост от типа на плочите
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
| SKU | BM00256 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Клас лепило | c2 т |
| Употреба | външна, вътрешна |
| Разфасовка | 25 kg |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00256 |
| Транспортен размер | 10 x 50 x 30 см |

