Regular Price 43,20 € | 84,49 лв. Special Price 36,72 € | 71,82 лв. /БР.
Течен грунд, като свързващ мост на гипсови мазилки с гладки бетонови повърхности, полага се неразреден.
- Много добро сцепление с бетона и мазилката
- Лесно полагане
- Специално за гипсови мазилки
Разход: ок. 0,4 кг/м2
Покриваемост: ок. 50 м2/кофа
Опаковка: кофа 20 кг, 1 палет = 24 кофи = 480 кг
- Много добро сцепление с бетона и мазилката
- Лесно полагане
- Специално за гипсови мазилки
Разход: ок. 0,4 кг/м2
Покриваемост: ок. 50 м2/кофа
Опаковка: кофа 20 кг, 1 палет = 24 кофи = 480 кг
| SKU | BM00236 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид грунд | бетонконтакт |
| Разфасовка | 20 kg |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | BM00236 |
| Транспортен размер | 30 x 30 x 30 см |

