Regular Price 61,50 € | 120,28 лв. Special Price 52,28 € | 102,25 лв. /БР.
BAUMIT Grund универсален грунд, 25кг
BAUMIT Grund универсален грунд, 25кг
Без разтворители, разредим с вода универсален грунд за изравняване на попиващата способност на минерални основи.
- Намалява попиващата способност
- Универсално приложение
- Като свързващ мост
Разход: ок. 0,10 - 0,15 кг/м2
Покриваемост: ок. 165 м2/туба
Опаковка: туба 25 кг, 1 палет = 24 туби = 600 кг
Без разтворители, разредим с вода универсален грунд за изравняване на попиващата способност на минерални основи.
- Намалява попиващата способност
- Универсално приложение
- Като свързващ мост
Разход: ок. 0,10 - 0,15 кг/м2
Покриваемост: ок. 165 м2/туба
Опаковка: туба 25 кг, 1 палет = 24 туби = 600 кг
| SKU | BM00239 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид грунд | дълбокопроникващ |
| Разфасовка | 25 kg |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00239 |
| Транспортен размер | 50 x 40 x 30 см |

