Regular Price 4,95 € | 9,68 лв. Special Price 4,21 € | 8,23 лв. /БР.
BAUMIT MPI 25 варо-циментова фина машинна мазилка, 25кг
BAUMIT MPI 25 варо-циментова фина машинна мазилка, 25кг
Варо-циментова фина машинна мазилка в зърнометрия 0,6 мм, с пердашена повърхност, за вътрешно приложение, включително за мокри помещения.
- Перфектно регулира влажността в помещението
- Пердашена структура с фина зърнометрия
- Отлична здравина и лесно полагане
Разход: ок. 15 кг/м²/см
Покриваемост: ок. 2,7 м2/торба при 1 см дебелина на слоя
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
Варо-циментова фина машинна мазилка в зърнометрия 0,6 мм, с пердашена повърхност, за вътрешно приложение, включително за мокри помещения.
- Перфектно регулира влажността в помещението
- Пердашена структура с фина зърнометрия
- Отлична здравина и лесно полагане
Разход: ок. 15 кг/м²/см
Покриваемост: ок. 2,7 м2/торба при 1 см дебелина на слоя
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
| SKU | BM00228 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Начин на полагане | машинно |
| Основа | варо-циментова |
| Употреба | вътрешна, мокри помещения |
| Разфасовка | 25 kg |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | BM00228 |
| Транспортен размер | 10 x 50 x 30 см |

