Regular Price 1,08 € | 2,11 лв. Special Price 0,86 € | 1,68 лв. /БР.
BAUMIT ProTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 2см
BAUMIT ProTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 2см
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен, устойчиви на стареене, несвиваеми, трудногорими.
Размери 50 х 100 см.
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен, устойчиви на стареене, несвиваеми, трудногорими.
Размери 50 х 100 см.
| SKU | BM00109 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Коефициент - λ | 0.035 w/mk |
| Каталожен номер | BM00109 |
| Търговска марка | baumit |
| Дебелина | 2 cm |
| Наличност | по заявка |
| Транспортен размер | 2 x 100 x 50 см |

