Regular Price 4,11 € | 8,04 лв. Special Price 3,49 € | 6,83 лв. /БР.
BAUMIT Puma сух разтвор за зидане и мазане, 25кг
BAUMIT Puma сух разтвор за зидане и мазане, 25кг
Сух разтвор за зидане и мазане. Отговаря на зидарски разтвор клас М2,5 и мазилка клас CS II, съгл. EN 998. Особено подходящ за ремонтни работи и за измазване на малки площи, за вътрешно и външно приложение. При използването му като мазилков разтвор, основата се третира задължително с Баумит Шприц 4 или Баумит СуперПраймер.
- Измазване и зидане с един продукт
- За бързи ремонтни работи
- Гарантирано постоянно качество
Разход:
като зидарски разтвор - в зав. от вида и размера на тухлите
като мазилка - 16 кг/м2/см дебелина на мазилката
Покриваемост:
като зидарски разтвор - 15 л готов разтвор
като мазилка - покрива 1,5 м2 при 1 см дебелина на мазилката
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
Сух разтвор за зидане и мазане. Отговаря на зидарски разтвор клас М2,5 и мазилка клас CS II, съгл. EN 998. Особено подходящ за ремонтни работи и за измазване на малки площи, за вътрешно и външно приложение. При използването му като мазилков разтвор, основата се третира задължително с Баумит Шприц 4 или Баумит СуперПраймер.
- Измазване и зидане с един продукт
- За бързи ремонтни работи
- Гарантирано постоянно качество
Разход:
като зидарски разтвор - в зав. от вида и размера на тухлите
като мазилка - 16 кг/м2/см дебелина на мазилката
Покриваемост:
като зидарски разтвор - 15 л готов разтвор
като мазилка - покрива 1,5 м2 при 1 см дебелина на мазилката
Опаковка: торба 25 кг, 1 палет = 48 торби = 1 200 кг
| SKU | BM00231 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00231 |
| Приложение | измазване, зидане |
| Разфасовка | 25 kg |
| Транспортен размер | 10 x 50 x 30 см |

