Regular Price 1,50 € | 2,93 лв. Special Price 1,28 € | 2,50 лв. /КВ.М.
BAUMIT StarTex 145 стъклотекстилна мрежа, 50м
BAUMIT StarTex 145 стъклотекстилна мрежа, 50м
Алкалоустойчива стъклотекстилна мрежа за армиране на шпакловки при големи повърхности, за поемане на въздействия и напрежения при интегрираните топлоизолационни системи, тегло 145 г/м2.
Размери на бримката: ок. 4 х 4 мм, широчина: 100 см
Разход: 1,1 л.м/м2 площ (стига за ок. 45 м2)
Алкалоустойчива стъклотекстилна мрежа за армиране на шпакловки при големи повърхности, за поемане на въздействия и напрежения при интегрираните топлоизолационни системи, тегло 145 г/м2.
Размери на бримката: ок. 4 х 4 мм, широчина: 100 см
Разход: 1,1 л.м/м2 площ (стига за ок. 45 м2)
| SKU | BM00128 |
|---|---|
| Тежест | 0.15 кг |
| Мерна единица | КВ.М. |
| Разфасовка | 50 кв.м. |
| Каталожен номер | BM00128 |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | baumit |
| Ширина | 100 cm |
| Транспортен размер | 15 x 100 x 15 см |

