Regular Price 7,20 € | 14,08 лв. Special Price 5,76 € | 11,27 лв. /БР.
BAUMIT StarTherm 031 фасадна плоча EPS 50x100, 12см
BAUMIT StarTherm 031 фасадна плоча EPS 50x100, 12см
Сиви фасадни плочи от експандиран полистирен с подобрени топлоизолационни свойства.
Размери 50 х 100 см.
Сиви фасадни плочи от експандиран полистирен с подобрени топлоизолационни свойства.
Размери 50 х 100 см.
| SKU | BM00104 |
|---|---|
| Тежест | 0.6 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Коефициент - λ | 0.031 w/mk |
| Дебелина | 12 cm |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00104 |
| Транспортен размер | 12 x 100 x 50 см |

