361,29 € | 706,62 лв. /БР.
Акумулаторен циркуляр BOSCH GKS 185-LI Professional е с невероятна производителност благодарение на мощен 18 V безчетков мотор. Акумулаторният оптимизиран нож реже чисто и прецизно.
Циркулярът BOSCH GKS 185-LI Professional разполага с мощен безчетков мотор, който осигурява по-бърза скорост на рязане и лесна възможност за обслужване. Той е с компактен размер и малко тегло, което прави работата с него лесна, а вграденият порт за прахоулавяне свързва както захранвани от мрежата, така и акумулаторни прахосмукачки Bosch, за да осигури по-безопасна работна среда без прах. Благодарение на мотора без четки, циркулярът има по-дълъг живот на мотора, по-голяма продължителност на работа и по-висока мощност.
Циркулярът Bosch GKS 185-LI Professional извършва прави срезове с дълбочина до 57 mm и срезове под ъгъл с дълбочина до 41 mm, предоставяйки рязане под ъгъл 22,5 °, 45 °, 50 ° и 90 ° през твърдо и меко дърво, включително OSB и MDF.
Обороти на празен ход - 5.000 1/min
Ø на отвора на диска за циркуляр - 20 mm
Диаметър на диска за рязане - 165 mm
Съвместим водещ линеал – не
Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) - 57 mm
Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) - 41 mm
Ниво на шума - 93 dB(A)
Тегло без акумулатор - 2,8 kg
Окомплектовка:
1 x диск за циркуляр, Standard for Wood, 165 x 1,5/1,0 x 20 mm
1 x паралелен водач
1 x акумулаторна батерия GBA 18V 5.0Ah
Бързозарядно устройство GAL 18V-40 Professional
Циркулярът Bosch GKS 185-LI Professional извършва прави срезове с дълбочина до 57 mm и срезове под ъгъл с дълбочина до 41 mm, предоставяйки рязане под ъгъл 22,5 °, 45 °, 50 ° и 90 ° през твърдо и меко дърво, включително OSB и MDF.
Обороти на празен ход - 5.000 1/min
Ø на отвора на диска за циркуляр - 20 mm
Диаметър на диска за рязане - 165 mm
Съвместим водещ линеал – не
Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) - 57 mm
Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) - 41 mm
Ниво на шума - 93 dB(A)
Тегло без акумулатор - 2,8 kg
Окомплектовка:
1 x диск за циркуляр, Standard for Wood, 165 x 1,5/1,0 x 20 mm
1 x паралелен водач
1 x акумулаторна батерия GBA 18V 5.0Ah
Бързозарядно устройство GAL 18V-40 Professional
| SKU | BOSCH06016C1223 |
|---|---|
| Тежест | 4.8 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Захранване | акумулаторно |
| Дълбочина на рязане (max) | 57 mm |
| Тип акумулатор | 18v |
| Вид продукт | циркуляр |
| Каталожен номер | 06016C1223 |
| Транспортен размер | 30.6 x 22.4 x 39.5 см |

