10,56 € | 20,65 лв. /БР.
Диамантеният диск за рязане Standard for Concrete осигурява надеждни срезове в бетон
Оптимизираната диамантена матрица осигурява добри резултати, благодарение на висококачествените стандарти на диска
Центърът за компетентност за диамантените покрития на Bosch в Швейцария гарантира постоянно качество
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Оптимизираната диамантена матрица осигурява добри резултати, благодарение на висококачествените стандарти на диска
Центърът за компетентност за диамантените покрития на Bosch в Швейцария гарантира постоянно качество
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Диамантеният диск за рязане Standard for Concrete осигурява надеждни срезове в бетон
Оптимизираната диамантена матрица осигурява добри резултати, благодарение на висококачествените стандарти на диска
Центърът за компетентност за диамантените покрития на Bosch в Швейцария гарантира постоянно качество
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Оптимизираната диамантена матрица осигурява добри резултати, благодарение на висококачествените стандарти на диска
Центърът за компетентност за диамантените покрития на Bosch в Швейцария гарантира постоянно качество
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
| SKU | BOSCH2608602196 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | по заявка |
| Диаметър | 115 mm |
| Вид продукт | диамантен диск |
| Каталожен номер | 2608602196 |
| Транспортен размер | 1 x 12 x 12 см |

