10,37 € | 20,28 лв. /БР.
Диамантен диск за рязане на бетон.
Диаметър: 125 mm
Диаметър: 125 mm
Диамантен диск за рязане на бетон.
Диаметър: 125 mm
Диаметър: 125 mm
| SKU | BOSCH2607019475 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Диаметър | 125 mm |
| Вид продукт | диамантен диск |
| Каталожен номер | 2607019475 |
| Транспортен размер | 1 x 13 x 13 см |

