29,57 € | 57,83 лв. /БР.
Диамантеният диск за рязане Standard for Universal Turbo осигурява надеждни срезове в универсални строителни материали
Диамантената матрица е проектирана за рязане на различни конструктивни елементи и добре оформени режещи ръбове
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Диамантената матрица е проектирана за рязане на различни конструктивни елементи и добре оформени режещи ръбове
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Диамантеният диск за рязане Standard for Universal Turbo осигурява надеждни срезове в универсални строителни материали
Диамантената матрица е проектирана за рязане на различни конструктивни елементи и добре оформени режещи ръбове
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Диамантената матрица е проектирана за рязане на различни конструктивни елементи и добре оформени режещи ръбове
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
| SKU | BOSCH2608602397 |
|---|---|
| Тежест | 0.2 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Диаметър | 230 mm |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | диамантен диск |
| Каталожен номер | 2608602397 |
| Транспортен размер | 1 x 23 x 23 см |

