1,12 € | 2,19 лв. /БР.
Дисковете за рязане Expert for Inox Rapido извършват бързи срезове в Inox с максимална безопасност
Диск от висококачествен алуминиев оксид с функционални пълнители и добавки в съвременна матрица от фенолна смола
Не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Диск от висококачествен алуминиев оксид с функционални пълнители и добавки в съвременна матрица от фенолна смола
Не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Дисковете за рязане Expert for Inox Rapido извършват бързи срезове в Inox с максимална безопасност
Диск от висококачествен алуминиев оксид с функционални пълнители и добавки в съвременна матрица от фенолна смола
Не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Диск от висококачествен алуминиев оксид с функционални пълнители и добавки в съвременна матрица от фенолна смола
Не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
| SKU | BOSCH2608600545 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Диаметър | 115 mm |
| Вид продукт | диск за инокс |
| Каталожен номер | 2608600545 |
| Транспортен размер | 1 x 12 x 12 см |

