1,55 € | 3,03 лв. /БР.
Дискът за рязане Standard for Stone реже надеждно при камък
Ръбът от силициев карбид и смола е специално предназначено за работа върху камък
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413.
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 180 mm
Дебелина: 3 mm
Ръбът от силициев карбид и смола е специално предназначено за работа върху камък
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413.
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 180 mm
Дебелина: 3 mm
Дискът за рязане Standard for Stone реже надеждно при камък
Ръбът от силициев карбид и смола е специално предназначено за работа върху камък
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413.
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 180 mm
Дебелина: 3 mm
Ръбът от силициев карбид и смола е специално предназначено за работа върху камък
Дисковете за рязане Bosch съответстват на изискванията за максимална безопасност, като например EN 12413.
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 180 mm
Дебелина: 3 mm
| SKU | BOSCH2608603179 |
|---|---|
| Тежест | 0.2 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | диск за камък |
| Диаметър | 180 mm |
| Каталожен номер | 2608603179 |
| Транспортен размер | 1 x 18 x 18 см |

