0,80 € | 1,56 лв. /БР.
Отрезният диск X-LOCK Standard for Inox осигурява надеждна производителност при инокс
Тънкият ръб на диска поддържа гладко и лесно рязане
Дискът не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Тънкият ръб на диска поддържа гладко и лесно рязане
Дискът не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Отрезният диск X-LOCK Standard for Inox осигурява надеждна производителност при инокс
Тънкият ръб на диска поддържа гладко и лесно рязане
Дискът не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
Тънкият ръб на диска поддържа гладко и лесно рязане
Дискът не съдържа железни, серни и хлорирани пълнители
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 115 mm
Дебелина: 1 mm
| SKU | BOSCH2608619261 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Диаметър | 115 mm |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | диск за инокс |
| Каталожен номер | 2608619261 |
| Транспортен размер | 1 x 12 x 12 см |

