20,65 € | 40,39 лв. /БР.
Дискът за циркуляр Eco for Aluminium е предпочитаният избор за надеждни срезове в алуминий
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 210 mm
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 210 mm
Дискът за циркуляр Eco for Aluminium е предпочитаният избор за надеждни срезове в алуминий
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 210 mm
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 210 mm
| SKU | BOSCH2608644391 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Диаметър | 210 mm |
| Вид продукт | диск за циркуляр |
| Каталожен номер | 2608644391 |
| Транспортен размер | 3 x 21 x 21 см |

