63,66 € | 124,51 лв. /БР.
Дискът за стационарен циркуляр Multi Material осигурява здрави срезове при широк спектър от материали
Висококачествените прецизно наточени карбидни зъби правят острието достатъчно здраво за рязане на разни материали
Основният диск, изработен от SK5 втвърдена стомана със стабилност на формата (> 40 HRC), осигурява точност
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 305 mm
Висококачествените прецизно наточени карбидни зъби правят острието достатъчно здраво за рязане на разни материали
Основният диск, изработен от SK5 втвърдена стомана със стабилност на формата (> 40 HRC), осигурява точност
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 305 mm
Дискът за стационарен циркуляр Multi Material осигурява здрави срезове при широк спектър от материали
Висококачествените прецизно наточени карбидни зъби правят острието достатъчно здраво за рязане на разни материали
Основният диск, изработен от SK5 втвърдена стомана със стабилност на формата (> 40 HRC), осигурява точност
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 305 mm
Висококачествените прецизно наточени карбидни зъби правят острието достатъчно здраво за рязане на разни материали
Основният диск, изработен от SK5 втвърдена стомана със стабилност на формата (> 40 HRC), осигурява точност
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 305 mm
| SKU | BOSCH2608640452 |
|---|---|
| Тежест | 1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Диаметър | 305 mm |
| Вид продукт | диск за циркуляр |
| Каталожен номер | 2608640452 |
| Транспортен размер | 3 x 31 x 31 см |

