13,30 € | 26,01 лв. /БР.
Дискът за циркуляр Eco for Wood е предпочитаният избор за надеждни срезове в дървесина
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 230 mm
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 230 mm
Дискът за циркуляр Eco for Wood е предпочитаният избор за надеждни срезове в дървесина
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 230 mm
Изцяло заточените зъби предлагат гладко и лесно рязане
Добре селектираните зъби осигуряват дълъг живот на продукта
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 230 mm
| SKU | BOSCH2608644381 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | диск за циркуляр |
| Диаметър | 230 mm |
| Каталожен номер | 2608644381 |
| Транспортен размер | 3 x 23 x 23 см |

