66,32 € | 129,71 лв. /БР.
Дискът за циркуляр Expert for Wood предлага дълъг живот и висока ефективност на рязане при дърво
Зъбите Extra Hard MicroteQ се произвеждат от фирма Bosch от изключително здрави карбидни зърна за висока издръжливост
Покритието ProteQtion предотвратява корозията и намалява триенето
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 254 mm
Зъбите Extra Hard MicroteQ се произвеждат от фирма Bosch от изключително здрави карбидни зърна за висока издръжливост
Покритието ProteQtion предотвратява корозията и намалява триенето
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 254 mm
Дискът за циркуляр Expert for Wood предлага дълъг живот и висока ефективност на рязане при дърво
Зъбите Extra Hard MicroteQ се произвеждат от фирма Bosch от изключително здрави карбидни зърна за висока издръжливост
Покритието ProteQtion предотвратява корозията и намалява триенето
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 254 mm
Зъбите Extra Hard MicroteQ се произвеждат от фирма Bosch от изключително здрави карбидни зърна за висока издръжливост
Покритието ProteQtion предотвратява корозията и намалява триенето
Боркороната работи със или без редуциращи пръстени и пасва на различни размери.
Диаметър: 254 mm
| SKU | BOSCH2608642530 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | диск за циркуляр |
| Диаметър | 254 mm |
| Каталожен номер | 2608642530 |
| Транспортен размер | 3 x 26 x 26 см |

