3,08 € | 6,02 лв. /БР.
Дискът за шлайфане Standard for Metal е надежден избор за шлифоване на метал
Абразивно зърно от алуминиев оксид, функционални пълнители, добавки фенолна смола, подходящи за метални приложения
Максимална безопасност при работа, благодарение на трипластова мрежа от фибростъкло. Произведен в съответствие с EN12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 6 mm
Абразивно зърно от алуминиев оксид, функционални пълнители, добавки фенолна смола, подходящи за метални приложения
Максимална безопасност при работа, благодарение на трипластова мрежа от фибростъкло. Произведен в съответствие с EN12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 6 mm
Дискът за шлайфане Standard for Metal е надежден избор за шлифоване на метал
Абразивно зърно от алуминиев оксид, функционални пълнители, добавки фенолна смола, подходящи за метални приложения
Максимална безопасност при работа, благодарение на трипластова мрежа от фибростъкло. Произведен в съответствие с EN12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 6 mm
Абразивно зърно от алуминиев оксид, функционални пълнители, добавки фенолна смола, подходящи за метални приложения
Максимална безопасност при работа, благодарение на трипластова мрежа от фибростъкло. Произведен в съответствие с EN12413
С отвор 22.23 mm за стандартни ъглошлайфи с гайка.
Диаметър: 230 mm
Дебелина: 6 mm
| SKU | BOSCH2608603184 |
|---|---|
| Тежест | 0.2 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 2608603184 |
| Вид продукт | диск за шлайфане |
| Диаметър | 230 mm |
| Транспортен размер | 1 x 23 x 23 см |

