Декоративни коркови плочки Hawaii Green, 60x30см
SKU
Сравни ECOS94010
Regular Price 37,51 € | 73,36 лв. Special Price 34,62 € | 67,71 лв. /ПАКЕТ
Размери на плочата: 600х300мм
Дебелина: 3мм
Повърхностно покритие: защитно восъчно покритие, прозрачно
Дебелина: 3мм
Повърхностно покритие: защитно восъчно покритие, прозрачно
Декоративни коркови облицовъчни плочки за стени и тавани
Колекция: Classic
Модел: Hawaii Green
Размери на плочата: 600х300 мм
Дебелина: 3 мм
Повърхностно покритие: защитно восъчно покритие, прозрачно
Област на приложение: жилища; обществени обекти
Монтаж: залепване с контактно лепило
Опаковка: 1,98 м2 / 11 броя в кашон
Колекция: Classic
Модел: Hawaii Green
Размери на плочата: 600х300 мм
Дебелина: 3 мм
Повърхностно покритие: защитно восъчно покритие, прозрачно
Област на приложение: жилища; обществени обекти
Монтаж: залепване с контактно лепило
Опаковка: 1,98 м2 / 11 броя в кашон
| SKU | ECOS94010 |
|---|---|
| Тежест | 3 кг |
| Мерна единица | ПАКЕТ |
| Вентилация | Не |
| Захващане на статив | Не |
| Застопоряване | Не |
| Размери | 60 x 30 cm |
| Тип продукт | корк |
| Разфасовка | 1.98 кв. м. |
| Търговска марка | еко строй 94 |
| Наличност | на склад |
| Дебелина | 3 mm |
| Приложение | стена, таван |
| Каталожен номер | ECOS94010 |
| Транспортен размер | 10 x 60 x 30 см |
