54,69 € | 106,96 лв. /БР.
Пирони за такер DeWALT DCN8903032 XH Extra Hard са идеални за закрепване в бетон и стомана, благодарение на специалната си закалена стомана.
Пирони за такер DeWALT DCN8903032 XH Extra Hard - Здрави и надеждни пирони за професионална употреба. Идеални за закрепване в бетон и стомана, благодарение на специалната си закалена стомана.
Защо да избереш DeWALT DCN8903032?
• Максимална здравина: Изработени от висококачествена поцинкована стомана за дълъг живот и устойчивост на корозия.
• Универсална употреба: Подходящи за закрепване в най-твърдите материали като бетон и стомана.
• Висока производителност: Оптимизирани за работа с професионални такери DeWALT.
Основни характеристики:
• Материал: поцинкована стомана
• Размер: 3 мм
• Дължина: 32 мм
• Диаметър на главата: 6.3 мм
• Тип: XH
• Брой в опаковка: 1005 бр.
Комплекта включва:
• 1005 бр. пирони за такер DeWALT DCN8903032
Ако търсите здрави и надеждни пирони за вашите строителни проекти, пирони за такер DeWALT DCN8903032 са идеалният избор.
Защо да избереш DeWALT DCN8903032?
• Максимална здравина: Изработени от висококачествена поцинкована стомана за дълъг живот и устойчивост на корозия.
• Универсална употреба: Подходящи за закрепване в най-твърдите материали като бетон и стомана.
• Висока производителност: Оптимизирани за работа с професионални такери DeWALT.
Основни характеристики:
• Материал: поцинкована стомана
• Размер: 3 мм
• Дължина: 32 мм
• Диаметър на главата: 6.3 мм
• Тип: XH
• Брой в опаковка: 1005 бр.
Комплекта включва:
• 1005 бр. пирони за такер DeWALT DCN8903032
Ако търсите здрави и надеждни пирони за вашите строителни проекти, пирони за такер DeWALT DCN8903032 са идеалният избор.
| SKU | DWT-DCN8903032 |
|---|---|
| Тежест | 1.98 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 3.2 cm |
| Наличност | по заявка |
| Търговска марка | dewalt |
| Каталожен номер | DCN8903032 |
| Приложение | пистолетни |
| Дебелина | 3 mm |
| Транспортен размер | 10 x 13 x 10 см |

