Regular Price 70,88 € | 138,63 лв. Special Price 56,70 € | 110,90 лв. /БР.
Оградна поцинкована мрежа с правоъгълни отвори с размер 60х100мм. Изработена от електрозаварени телове с дебелина 1.8мм. Височината на топчето е 1.5 метра, а дължината му 25м.
| SKU | YOTA000009 |
|---|---|
| Тежест | 26 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Размер мрежа | 2500x150 cm |
| Размер оплетка | 6x10 cm |
| Сечение на материала | 1.8 mm |
| Височина | 1.5 m |
| Покритие | цинк |
| Цвят | цинк |
| Търговска марка | йота |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | заварена мрежа |
| Каталожен номер | 9 |
| Транспортен размер | 150 x 25 x 25 см |

