Regular Price 15,18 € | 29,69 лв. Special Price 14,00 € | 27,38 лв. /БР.
Алуминиев радиатор H600, 175W, Ardente се състои от 10 броя глидера/ребра.
Посочените цени са за 1 бр. Глидер
Посочените цени са за 1 бр. Глидер
Алуминиевият радиатор FONDITAL Ardente H600 е висококачествено отоплително решение, което комбинира ефективност, стил и дълготрайност. Със своите 10 глидера и мощност 175W, този радиатор е идеален за осигуряване на комфортна топлина във всяко помещение. Иновативният дизайн и високотехнологичното производство гарантират оптимално топлоотдаване и енергийна ефективност.
Защо да изберете?
• Висока ефективност: Идеален за работа при ниска температура, осигуряващ оптимално топлоотдаване и нисък разход на енергия.
• Лесен монтаж: Оптималното съотношение тегло/мощност улеснява преместването и монтажа на радиатора.
• Универсален дизайн: Перфектно се вписва във всяко помещение, благодарение на своя елегантен и стилен дизайн.
• Високо качество: 100% произведен в Италия, с двойно покритие (анафорезно + прахово), което гарантира дълготрайност и устойчивост на корозия.
• Иновативни технологии: 3 международни патента, които осигуряват по-голям топлообмен и по-висока ефективност.
Основни характеристики:
• Височина: 656мм
• Ширина: 80мм
• Дълбочина: 97мм
• Междуосие: 600мм
• • Мощност: 175W
• Воден обем: 0.29 L
• Номинално налягане: 16 bar
• Изпитване под налягане (100% производство): 24 bar
• Налягане до пръсване: 60 bar
• Материал: Алуминий
• Цвят: Бял
Комплекта включва:
• Алуминиев радиатор H600, 175W, 10 глидера, Ardente, FONDITAL - 1бр. (10 глидера/ребра)
Защо да изберете?
• Висока ефективност: Идеален за работа при ниска температура, осигуряващ оптимално топлоотдаване и нисък разход на енергия.
• Лесен монтаж: Оптималното съотношение тегло/мощност улеснява преместването и монтажа на радиатора.
• Универсален дизайн: Перфектно се вписва във всяко помещение, благодарение на своя елегантен и стилен дизайн.
• Високо качество: 100% произведен в Италия, с двойно покритие (анафорезно + прахово), което гарантира дълготрайност и устойчивост на корозия.
• Иновативни технологии: 3 международни патента, които осигуряват по-голям топлообмен и по-висока ефективност.
Основни характеристики:
• Височина: 656мм
• Ширина: 80мм
• Дълбочина: 97мм
• Междуосие: 600мм
• • Мощност: 175W
• Воден обем: 0.29 L
• Номинално налягане: 16 bar
• Изпитване под налягане (100% производство): 24 bar
• Налягане до пръсване: 60 bar
• Материал: Алуминий
• Цвят: Бял
Комплекта включва:
• Алуминиев радиатор H600, 175W, 10 глидера, Ardente, FONDITAL - 1бр. (10 глидера/ребра)
| SKU | FONDITAL2958 |
|---|---|
| Тежест | 11.7 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Захващане на статив | Не |
| Серия | ardente |
| Вид | алуминиев |
| Цвят | бял |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | FONDITAL2958 |
| Вид продукт | алуминиев радиатор |
| Ширина | 80mm |
| Материал | алуминий |
| Търговска марка | fondital |
| Височина | 656mm |
| Междуосие | 600mm |
| Водно съдържание | 0.29 l |
| Вентилация | Не |
| Застопоряване | Не |
| UV защита | Не |
| Дълбочина | 97mm |
| Транспортен размер | 95 x 68 x 80 см |

