Regular Price 41,83 € | 81,81 лв. Special Price 35,86 € | 70,14 лв. /РЛК
Стъклената вата Knauf Insulation Unifit 035- Професионално решение за изолация
Стъклената вата Knauf Insulation Unifit 035 с ECOSE® технология е универсално решение за топлоизолация и звукоизолация. Благодарение на отличните си топлоизолационни свойства, тя намалява загубите на топлина през зимата и поддържа приятно хладна атмосфера през лятото. Лесна за монтаж, подходяща за тавани, покриви и вътрешни стени. Изберете Knauf Insulation Unifit 035 за по-комфортен и енергийно ефективен дом.
Технически характеристики:
• Размери: 1200 мм х 6.30 м
• Коефициент на топлопроводност: 0.035 W/(m.K)
Технически характеристики:
• Размери: 1200 мм х 6.30 м
• Коефициент на топлопроводност: 0.035 W/(m.K)
| SKU | K730128 |
|---|---|
| Тежест | 12 кг |
| Мерна единица | РЛК |
| Коефициент - λ | 0.035 w/mk |
| Дебелина | 10 cm |
| Търговска марка | knauf |
| Наличност | на склад |
| Приложение | стена, таван |
| Каталожен номер | K730128 |
| Транспортен размер | 100 x 35 x 35 см |

