Regular Price 5,70 € | 11,15 лв. Special Price 5,13 € | 10,03 лв. /БР.
KUBALA Бъркалка за боя и лепило ⌀100x500mm - 1216
Диаметър: 100мм
Дължина: 500мм
Диаметър: 100мм
Дължина: 500мм
KUBALA Бъркалка за боя и лепило ⌀100x500mm - 1216
Работната част е от полиамид. Поцинкован шестоъгълен прът.
Подходяща за смесване на бои и фино лепило.
Диаметър : 100мм
Дължина: 500мм
Работната част е от полиамид. Поцинкован шестоъгълен прът.
Подходяща за смесване на бои и фино лепило.
Диаметър : 100мм
Дължина: 500мм
| SKU | KBL1216 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | kubala |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 1216 |
| Диаметър | 100 mm |
| Дължина | 50 cm |
| Приложение | бои, лепила |
| Транспортен размер | 10 x 50 x 10 см |

