Regular Price 6,91 € | 13,51 лв. Special Price 6,22 € | 12,17 лв. /БР.
KUBALA Бъркалка ⌀110x500mm - 1202
Диаметър: 110мм
Дължина: 500мм
Диаметър прът: 8мм
Диаметър: 110мм
Дължина: 500мм
Диаметър прът: 8мм
KUBALA Бъркалка ⌀110x500mm - 1202
Поцинкована бъркалка подходяща за смесване на мазилки и лепила.
Диаметър: 110мм
Дължина: 500мм
Диаметър прът: 8мм
Поцинкована бъркалка подходяща за смесване на мазилки и лепила.
Диаметър: 110мм
Дължина: 500мм
Диаметър прът: 8мм
| SKU | KBL1202 |
|---|---|
| Тежест | 0.4 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | kubala |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 1202 |
| Диаметър | 100 mm |
| Дължина | 50 cm |
| Транспортен размер | 11 x 50 x 11 см |

