OREGON Шина Pro-am 18“ 95 series
SKU
Сравни OREG180MLBK095
21,79 € | 42,62 лв. /БР.
Тази лека, издръжлива и лесна за маневриране направляваща щанга е за леки търговски и случайни дървосекачи, използващи малки до средни триони.
| SKU | OREG180MLBK095 |
|---|---|
| Тежест | 0.6 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина на шината | 18"-45см |
| Търговска марка | оregon |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 180MLBK095 |
| Транспортен размер | 10 x 40 x 10 см |
