OREGON Тримерна Корда КръглаЖълта3.0x15m/блистер/
SKU
Сравни OREG69-368-YE
5,24 € | 10,25 лв. /БР.
Дебелина на кордата: 3 мм
Дължина на кордата: 15 м
Дължина на кордата: 15 м
Корда за тример Oregon RED ROUNDLINE има дебелина 2.7 мм и дължина 70 м. Осигурява ефективно рязане на трева и плевели в градината и тревните площи. Подходяща е за повечето модели акумулаторни, електрически и моторни коси.
| SKU | OREG69-368-YE |
|---|---|
| Тежест | 0.4 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Цвят | жълта |
| Каталожен номер | 69-368-YE |
| Търговска марка | оregon |
| Дебелина | 3.0mm |
| Наличност | на склад |
| Дължина | 15м |
| Транспортен размер | 12 x 12 x 15 см |
