OREGON Верига 3/8 1.6 Super Chisel 66DL
SKU
Сравни OREG75LPX066E
15,83 € | 30,96 лв. /БР.
Стъпка: 3/8", габарит: .063"-1,6 мм, брой задвижващи връзки: 66
LubriTec™ поддържа вашата верига и водеща шина смазани за по-малко триене и по-дълъг живот
Blued Cutters осигуряват висококачествена защита срещу корозия
Индикаторите за пилене в горната плоча улесняват точното заточване
Ексклузивната стомана OCS-01 осигурява по-голяма издръжливост
За триони с размери 50-100 cc
Функции за безопасност при обратен удар
LubriTec™ поддържа вашата верига и водеща шина смазани за по-малко триене и по-дълъг живот
Blued Cutters осигуряват висококачествена защита срещу корозия
Индикаторите за пилене в горната плоча улесняват точното заточване
Ексклузивната стомана OCS-01 осигурява по-голяма издръжливост
За триони с размери 50-100 cc
Функции за безопасност при обратен удар
Идеална за професионални дървосекачи, веригата Oregon® 75LPX е с ниско ниво на вибрации с пълни секачи, предлагащи най-добра производителност за най-взискателните потребители. Дизайнът на офсетния ограничител на дълбочината предлага по-плавно рязане.
| SKU | OREG75LPX066E |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Брой зъби | 66 |
| Стъпка на верига | 3/8" |
| Търговска марка | оregon |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 75LPX066E |
| Транспортен размер | 5 x 15 x 10 см |
