OREGON Верига Pro-am .325“ 1.3 Super Chisel 56DL
SKU
Сравни OREG20LPX056E
13,34 € | 26,09 лв. /БР.
Стъпка: .325", габарит: .050"-1.3 мм, брой на задвижващите връзки: 56
LubriTec™ поддържа вашата верига и водеща шина смазани за по-малко триене и по-дълъг живот
Blued Cutters осигуряват висококачествена защита срещу корозия
Индикаторите за пилене в горната плоча улесняват точното заточване
Ексклузивната стомана OCS-01 осигурява по-голяма издръжливост
За триони с размери 38-62 cc
Функции за безопасност при обратен удар
LubriTec™ поддържа вашата верига и водеща шина смазани за по-малко триене и по-дълъг живот
Blued Cutters осигуряват висококачествена защита срещу корозия
Индикаторите за пилене в горната плоча улесняват точното заточване
Ексклузивната стомана OCS-01 осигурява по-голяма издръжливост
За триони с размери 38-62 cc
Функции за безопасност при обратен удар
Тази верига за трион е идеална за професионални дървосекачи, които използват триони със стъпка .325". Oregon 20LGX е верига без броня, с пълно длето, предлагащо най-добра производителност.
| SKU | OREG20LPX056E |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Брой зъби | 56 |
| Стъпка на верига | .325" |
| Търговска марка | оregon |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 20LPX056E |
| Транспортен размер | 5 x 15 x 10 см |
