Regular Price 15,23 € | 29,79 лв. Special Price 14,05 € | 27,48 лв. /БР.
Макарата OSCILLANTE на Petzl е лека и компактна, предназначена за аварийни ситуации и организиране на полиспасти. Конструкцията ѝ тип „прусик“ я прави съвместима със самозатягащ възел.
Макара OSCILLANTE на Petzl е с подвижни страни, лека и многофункционална. Макарата е предназначена аз аварийни ситуации и притежава конструкция тип „прусик“, която работи добре със самозатягащ възел.
- Макарата OSCILLANTE е подходяща за непредвидени ситуации, които изискват организиране на полиспасти и има много добро съотношение якост/малко тегло.
- Макарата е от пластмаса и алуминиеви странични планки, изключително лека и компактна.
- Работно натоварване 4 kN
- Работно натоварване на едното въже 2 kN
- Максимално натоварване 15 kN
- Минимален диаметър на въжето 7 мм
- Максимален диаметър на въжето 11 мм
- Ролка самосмазващи втулки
- Диаметър на ролката 25 мм
- Тегло 42 гр
- Макарата OSCILLANTE е подходяща за непредвидени ситуации, които изискват организиране на полиспасти и има много добро съотношение якост/малко тегло.
- Макарата е от пластмаса и алуминиеви странични планки, изключително лека и компактна.
- Работно натоварване 4 kN
- Работно натоварване на едното въже 2 kN
- Максимално натоварване 15 kN
- Минимален диаметър на въжето 7 мм
- Максимален диаметър на въжето 11 мм
- Ролка самосмазващи втулки
- Диаметър на ролката 25 мм
- Тегло 42 гр
| SKU | PETZLP02A |
|---|---|
| Тежест | 0.04 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид продукт | макара |
| Търговска марка | petzl |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | P02A |
| Транспортен размер | 9 x 15 x 9 см |

