Поп-нит 4.0х10 - 500бр. DIN7337A
SKU
Сравни TKER4010500
Regular Price 6,75 € | 13,20 лв. Special Price 6,25 € | 12,22 лв. /КУТ.
Използват се за връзки, които нямат специални изисквания по отношение на якост и/или устойчивост на вибрации
За сглобяване на меки или тънки материали (композитни материали, пластмаси, тънка стоманена ламарина, полиестер, дърво, гипсокартон, твърди влакна, стъклени влакна, изолационни материали, механизми за повдигане на прозорци, калници, закрепване гипсокартон, PVC дограма и други)
Особено подходящ за меки или крехки материали, тъй като разцепването създава затваряща глава с голям диаметър. Благодарение на широката контактна повърхност се постига отличен захват.
Материал: Алуминий и поцинкована стомана
За сглобяване на меки или тънки материали (композитни материали, пластмаси, тънка стоманена ламарина, полиестер, дърво, гипсокартон, твърди влакна, стъклени влакна, изолационни материали, механизми за повдигане на прозорци, калници, закрепване гипсокартон, PVC дограма и други)
Особено подходящ за меки или крехки материали, тъй като разцепването създава затваряща глава с голям диаметър. Благодарение на широката контактна повърхност се постига отличен захват.
Материал: Алуминий и поцинкована стомана
| SKU | TKER4010500 |
|---|---|
| Тежест | 2 кг |
| Мерна единица | КУТ. |
| Брой в опаковка | 500 |
| Вид продукт | други крепежи |
| Търговска марка | n/a |
| Наличност | на склад |
| Размери | 4.0 x 10 mm |
| Каталожен номер | TKER4010500 |
| Транспортен размер | 20 x 20 x 20 см |
