Regular Price 1,28 € | 2,50 лв. Special Price 1,11 € | 2,17 лв. /БЛ.
PRO M пирони стоманени STN 2.2x30, 100гр.
PRO M пирони стоманени STN 2.2x30, 100гр.
Артикулен номер: 950012
Размер: 2.2 x 30 mm
В пакет: 100 гр.
Артикулен номер: 950012
Размер: 2.2 x 30 mm
В пакет: 100 гр.
| SKU | PROM950012 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БЛ. |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | pro m |
| Каталожен номер | PROM950012 |
| Приложение | стоманени |
| Дебелина | 2.20 mm |
| Вид глава | цилиндрична |
| Транспортен размер | 10 x 5 x 3 см |

