Regular Price 1,18 € | 2,31 лв. Special Price 1,03 € | 2,01 лв. /БЛ.
PRO M пирони стоманени STN 3.0x40, 100гр.
PRO M пирони стоманени STN 3.0x40, 100гр.
Артикулен номер: 950013
Размер: 3.0 x 40 mm
В пакет: 100 гр.
Артикулен номер: 950013
Размер: 3.0 x 40 mm
В пакет: 100 гр.
| SKU | PROM950013 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БЛ. |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | pro m |
| Каталожен номер | PROM950013 |
| Приложение | стоманени |
| Дебелина | 3 mm |
| Вид глава | цилиндрична |
| Транспортен размер | 10 x 5 x 3 см |

