Regular Price 0,96 € | 1,88 лв. Special Price 0,84 € | 1,64 лв. /БЛ.
PRO M покривни пирони DN 3.0x26, 100гр.
PRO M покривни пирони DN 3.0x26, 100гр.
Артикулен номер: 950030
Размер: 3.0 x 26 mm
В пакет: 100 гр.
Артикулен номер: 950030
Размер: 3.0 x 26 mm
В пакет: 100 гр.
| SKU | PROM950030 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БЛ. |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | pro m |
| Каталожен номер | PROM950030 |
| Приложение | покривни |
| Дебелина | 3 mm |
| Вид глава | широка |
| Транспортен размер | 10 x 5 x 3 см |

