Продукта е с извънгабаритни размери - възможните начини на доставка ще бъдат ограничени и ще изискват допълнително уточнение на цената им.
Оградните пана са надеждно и стилно решение за ограда на вашия дом или бизнес. Изработени от здрава стоманена поцинкована тел, те са електрозаварени под формата на скара и гарантират максимална здравина и устойчивост на атмосферни влияния.
• Сигурност: Предпазва вашия дом от нежелани посетители и осигурява спокойствие за вас и вашето семейство.
• Естетика: Стилен дизайн, който се съчетава с всяка архитектура.
• Дълготрайност: Изработено от висококачествени материали, които гарантират устойчивост на корозия и деформации.
• Лесен монтаж: Не е необходимо да притежавате специални умения, за да инсталирате оградата.
• Универсалност: Подходящо е за ограждане на имоти, къщи, вили, хотели, спортни и детски площадки.
Характеристики на оградното пано:
• Височина: 1.0м
• Широчина: 2.50м
• Дебелина на телта: ⌀4.3мм
• Размер на отвора: 150х50мм
• Цвят: Поцинковано с PVC покритие RAL7016
• Сигурност: Предпазва вашия дом от нежелани посетители и осигурява спокойствие за вас и вашето семейство.
• Естетика: Стилен дизайн, който се съчетава с всяка архитектура.
• Дълготрайност: Изработено от висококачествени материали, които гарантират устойчивост на корозия и деформации.
• Лесен монтаж: Не е необходимо да притежавате специални умения, за да инсталирате оградата.
• Универсалност: Подходящо е за ограждане на имоти, къщи, вили, хотели, спортни и детски площадки.
Характеристики на оградното пано:
• Височина: 1.0м
• Широчина: 2.50м
• Дебелина на телта: ⌀4.3мм
• Размер на отвора: 150х50мм
• Цвят: Поцинковано с PVC покритие RAL7016
| SKU | YOTA000002 |
|---|---|
| Тежест | 5.8 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Размер мрежа | 250x100 cm |
| Размер оплетка | 5x15 cm |
| Сечение на материала | 4.3 mm |
| Височина | 1.0 m |
| Покритие | pvc |
| Цвят | сив |
| Търговска марка | йота |
| Наличност | по заявка |
| Вид продукт | оградно пано |
| Каталожен номер | 2 |
| Транспортен размер | 100 x 250 x 1.5 см |

