13,89 € | 27,17 лв. /БР.
Чанта за колан SOLA BAG 25 от изкуствено влакно - 25см
Чанта за колан SOLA BAG 25 от изкуствено влакно - 25см
| SKU | SOLAR316157 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 25 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Модел/Серия | bag |
| Материал | изкуствено влакно |
| Цвят | черен |
| Каталожен номер | R316157 |
| Транспортен размер | 5 x 25 x 10 см |

