0,95 € | 1,86 лв. /БР.
Дърводелски молив SOLA ZB, 18cm
Дърводелски молив SOLA ZB, 18cm
- Особено подходящ за сухо дърво, хартия, картон
- Лесно подостряне
- Здрав графит
- Висока устойчивост на счупване
- Особено подходящ за сухо дърво, хартия, картон
- Лесно подостряне
- Здрав графит
- Висока устойчивост на счупване
| SKU | SOLA66010120 |
|---|---|
| Тежест | 0.01 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Графит | hb |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Дължина | 18 cm |
| Каталожен номер | 66010120 |
| Вид продукт | молив |
| Материал | дърво бреза |
| Модел/Серия | zb |
| Транспортен размер | 1 x 18 x 1 см |

