4,64 € | 9,08 лв. /БР.
Креда на прах SOLA CPB, 230g, синя
Креда на прах SOLA CPB, 230g, синя
- Много добре видим върху светли повърхнини
- Фино смилане за нанасяне на наситен цвят
- Лесно измиващ се
- Много добре видим върху светли повърхнини
- Фино смилане за нанасяне на наситен цвят
- Лесно измиващ се
| SKU | SOLA66152301 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Материал | цветна креда |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | sola |
| Каталожен номер | 66152301 |
| Цвят | син |
| Модел/Серия | cpb |
| Разфасовка | 230 g |
| Транспортен размер | 5 x 15 x 5 см |

