3,57 € | 6,98 лв. /БР.
Креда на прах SOLA CPBL, 230g, черна
Креда на прах SOLA CPBL, 230g, черна
- Добри залепващи свойства
- Фино смилане за нанасяне на наситен цвят
- Устойчивост на дъжд и вятър
- Много добре видим върху светли повърхнини
- Трудно отстранима
- Добри залепващи свойства
- Фино смилане за нанасяне на наситен цвят
- Устойчивост на дъжд и вятър
- Много добре видим върху светли повърхнини
- Трудно отстранима
| SKU | SOLA66152901 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Цвят | черен |
| Каталожен номер | 66152901 |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | sola |
| Материал | цветна креда |
| Модел/Серия | cpbl |
| Разфасовка | 230 g |
| Транспортен размер | 5 x 15 x 5 см |

