2,57 € | 5,03 лв. /БР.
Кръгъл нивелир SOLA DB от акрилно стъкло - 15мм
Кръгъл нивелир SOLA DB от акрилно стъкло - 15мм
- Бързо и лесно отчитане
- Комфортно 2-осово нивелиране без препозициониране на либелата
Течност в зелен цвят.
- Бързо и лесно отчитане
- Комфортно 2-осово нивелиране без препозициониране на либелата
Течност в зелен цвят.
| SKU | SOLA69213301 |
|---|---|
| Тежест | 0.01 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 69213301 |
| Цвят | прозрачен |
| Дължина | 15 mm |
| Материал | акрилно стъкло |
| Модел/Серия | db |
| Чувствителност | 50 arc.min |
| Специални нивелири | кръгъл |
| Транспортен размер | 0.6 x 1.5 x 1.5 см |

