66,48 € | 130,02 лв. /БР.
Алуминиев магнитен нивелир SOLA MM с водна либела и лят трапецовиден профил - 60см
Алуминиев магнитен нивелир SOLA MM с водна либела и лят трапецовиден профил - 60см
- По-добро, бързо и точно отчитане на резултатите чрез патентованата либела SOLA-FOCUS
- Нечуплива блок-либела от акрилно стъкло с увеличаваща леща (+60%) и 30 годишна гаранция на херметичността
- По-добро отчитане при здрачаване чрез оптимизираното светещо покритие на SOLA
- Голяма точност на измерване в нормална и обърната позиция
- Тежък, много здрав нивелир с водна либела от лята алуминиева конструкция с фрезована площ за измерване
- Силен неодимов магнит за висока степен на прилепване
- По-добро, бързо и точно отчитане на резултатите чрез патентованата либела SOLA-FOCUS
- Нечуплива блок-либела от акрилно стъкло с увеличаваща леща (+60%) и 30 годишна гаранция на херметичността
- По-добро отчитане при здрачаване чрез оптимизираното светещо покритие на SOLA
- Голяма точност на измерване в нормална и обърната позиция
- Тежък, много здрав нивелир с водна либела от лята алуминиева конструкция с фрезована площ за измерване
- Силен неодимов магнит за висока степен на прилепване
| SKU | SOLA01331701 |
|---|---|
| Тежест | 2.7 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 60 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Материал | алуминиева отливка |
| Хоризонтални либели | 1 |
| Магнит | неодимов магнит |
| Каталожен номер | 1331701 |
| Вертикални либели | 1 |
| Цвят | червен |
| Модел/Серия | mm |
| Профил | лят трапецовиден |
| Ръкохватки | не |
| Транспортен размер | 4 x 60 x 10 см |

